Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Yataklar, her gün kullandığımız eşyalar arasındadır. Nevresim değişikliği yaparak yatakların temizlendiğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Nasıl ki yattığınız nevresimleri belli aralıklarda değiştiriyorsanız yatağınızı da belli aralıklarda yıkamanız gerekiyor. Tüm yorgunluğumuzu dindiren yataklar ne yazık ki çok çabuk kirleniyor. Kirlendikleri zaman da üzerinde bakteri barındırıyor ve bu da insan sağlığına zarar veriyor.

Yatakların üzerinde bulunan leke ve bakterilerin tamamen yok olması için profesyonel olarak yıkanması gerekir. Firmamız da profesyonel olarak yatak yıkama hizmeti veriyor. Yatak yıkama hizmetinde kullandığımız ekipmanların her biri kaliteli olup bünyemizde çalışan elemanların her biri tecrübelidir.

 

Yatak Yıkama Nasıl Yapılır?

Firmamızda yapılan yatak yıkama işlemleri koltuk yıkama işlemleri ile çok benzerlik gösterir. Yatakların yüzeylerinde bulunan lekeler zamanla süngerin içine işliyor ve zamanla bakteri oluşmasına yol açıyor. Her gece yatağa yattığınızda bu bakteriler vücudunuz ile temas halinde oluyor. Bu nedenle yatak yıkama işlemi oldukça önemlidir.

Yataklarınızı yıkamak için adresinize gelerek yerinde yatak yıkama hizmeti veriyoruz. Öncelikle yatağa temiz su püskürtüyoruz ve yatağın tamamen ıslanmasını sağlıyoruz. Ardından boşalttığımız suyu vakum makinası ile vakumluyoruz. Vakumlama işleminde yatakta hiç su kalmıyor. Ardından tamamen doğal, kimyasal içermeyen bitki özlü şampuanlarımız ile suyu karıştırıyoruz. Yatak yıkamak için kullandığımız özel fırçalar ile bitki özlü şampuanı yatağınıza dökerek yatağın her yerini fırçalıyoruz.

Ardından yatağınızı duruluyoruz ve yine vakum makinalarımız ile yatakta tek bir damla su ya da şampuan kalmayacak şekilde vakumluyoruz. Sonrasında yatağınızı kurumaya bırakıyoruz. Hava koşullarına göre birkaç saat içerisinde kuruyan yataklarınızı tertemiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Kısa Sürede Uzun Ömürlü Temizlik

Firmamız kısa süre içinde yatak temizleme işlemi yapıyor. Toplam 2-3 saatlik bir işlem sonrasında yataklarınız tertemiz oluyor. Doğal şampuanlarımız sayesinde hem yatağınızda bulunan bakteriler ve lekeler yok oluyor hem de son derece hijyenik olduğu için sağlığa hiçbir zararı dokunmuyor. Özellikle astım, koah hastası gibi solunum sıkıntısı çeken hastalar yatak temizleme işleminden hiçbir rahatsızlık duymaz tam aksine hijyenik bir ortamda yaşamınızı sürdürmeye devam edebilirsiniz.

Yatak yıkama hizmeti için kullandığımız tüm makinalar son teknolojiye göre tasarlanmış olup, yatağınıza zarar vermeyecek özelliklere sahiptirler. Yatağınızı yıkayan elemanlarımız ise yıllardır bu sektörde çalışan deneyimli personellerden oluşuyor.

 

Yatak Yıkama Hizmeti Fiyatları

Firmamız için her şeyden en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Sizleri memnun etmek için kaliteli bir şekilde yatak yıkama hizmeti veriyoruz. Fiyatlarımız ise yatağın boyutuna göre, yatakta bulunan kir miktarına göre ve yatak sayısına göre farklılık gösteriyor. Fiyatlarımız sizlerin bütçenizi aşmayacak şekilde belirlenmiş olup, karşılığında verdiğimiz hizmeti karşılayacak düzeydedir.

Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız firmamızı arayabilir, firmamızı ziyaret edebilirsiniz ya da bize mail atabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Talep Formu