Tente Temizliği

Tente Temizliği

Firmamız tente yıkama hizmeti vererek Türkiye’de bir ilke imza atıyoruz. Kötü hava koşullarından dolayı kirlenen ve eskiyen tentelerinizi firmamızda yıkayarak tertemiz yapıyoruz. Yaptığımız temizlik sonrası tenteleriniz ilk günkü gibi tertemiz ve capcanlı bir görünüme sahip oluyor. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle kaliteli ekipmanlarımız ile tentelerinizi tertemiz yapıyoruz.

Sigara ve nargile dumanında etkilenen tenteler zamanla lekeleri içine hapseder ve hem görüntü olarak kötü durur hem de sağlığa zarar vermeye başlar. Kafe, restoran ve bu tür mekânlar halka açık yerler olduğu için hijyene çok önem vermek gerekir. Bu nedenle işletme sahibi olarak tentelerinizi belli aralıklarda yıkatmanız gerekir.

 

Tente Yıkamada Kullandığımız Tüm Deterjanlar Doğal

Firmamız tentelerinizi yıkarken oldukça doğal ilaçlar kullanıyor. Tente yıkama işleminde kullandığımız şampuanların hiçbiri kimyasal içermiyor. Son derece doğal şampuanlar ile tentelerinizi itinayla yıkayarak tertemiz hale getiriyoruz. Kullandığımız organik ilaçlar ile en zorlu leke olan yağ ve sigara lekesi bile tentede kalmıyor.

Kullandığımız makinalar da oldukça kaliteli olduğu için kısa sürede tentenizi yıkayıp yerine montajını yapıyoruz. Türkiye’de tente temizliği yaygın olmadığı için birçok kişi bu temizliğe gereksiz gözüyle bakıyor fakat halkın olduğu yerde temizlik şarttır. Özellikle sigara tüketilen alanlarda temizliğe daha fazla önem vermek gerekiyor.

 

Tente Yıkama Fiyatları

Tente yıkama fiyatları tentenin metrekaresine göre, barındırdığı kir miktarına göre ve kullandığımız ilaçlara göre değişebiliyor. Zorlu lekeler çok fazlaysa eğer fiyatta artış gösteriyor. Bizim için ücretten ziyade müşteri memnuniyeti olduğu için her bütçeye yönelik tente yıkama hizmeti veriyoruz. Tente yıkama işlemi hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir ya da bizi ziyaret ederek hizmetlerimizi kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Talep Formu