Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor perdeler günümüzde çok fazla kullanılıyor. Görüntü bakımından çok şık ve modern duran stor perdeler her ortama uyum sağlıyor. Stor perdelerin temizliği görüntünün şık durması ve hijyen için oldukça önemli. Bizler de profesyonel olarak stor perde temizliği yaparak evinize hijyen getiriyoruz. İlk çıktığı zamanlar lüks gibi görünen stor perdeler önceleri sadece işyerlerinde ve şirketlerde tercih ediliyordu fakat artık neredeyse her evde stor perde bulunuyor.

Evde kendi imkânlarınızla da stor perdelerin temizliğini yapabilirsiniz fakat ıslak bir bezle yapacağınız temizlik yalnızca perdenin üstünde bulunan lekelerin geçici süre yok olmasını sağlayacaktır. Perdeler durduğu yerde lekeleri içine hapseder. Özellikle mutfakta bulunan stor perdeler kısa zaman içinde yağ lekelerini ve pis kokuları içine emiyor. Sigara içilen bir ortamda stor perde kullanılıyorsa mutlaka profesyonel olarak temizlenmesi gerekiyor.

 

Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Stor perde çok özel bir perde türüdür. Kumaşın içinde birçok madde bulunuyor ve bu nedenle diğer perdeler gibi kolay yıkanmıyor. Firmamızda stor perde temizliği için iki farklı yöntem kullanılıyor. Bunlarda biri tezgâhta yıkama, diğeri ise makinada yıkama. Bizler çok fazla yoğunluk yoksa tezgâhta stor perde yıkamayı tercih ediyoruz.

Öncelikle stor perdenizi bulunduğu mekândan söküyoruz. Stor perde mekanizmalı olduğu için sökerken çok dikkat etmek gerekiyor bu nedenle stor perde sökmeyi bilmiyorsanız fazla uğraşmayın, sizin yerinize biz hallederiz. Söktükten sonra özel ambalaj paketine koyarak firmamıza getiriyoruz. Firmamızda bulunan büyük tezgâha stor perdenizi sererek kumaşını inceliyoruz ve aynı zamanda leke miktarını kontrol ediyoruz.

 

Yüzde Yüz Doğal Deterjanlar Kullanılıyor

Tamamen doğal, hiçbir yabancı kimyasal madde içermeyen deterjanlarımızdan stor perdenizin her yerine sıkıyoruz. Özel stor perde temizleme fırçası ile deterjanı perdenin her yerine yayıyoruz. Zorlu lekeler varsa başka güçlü bir deterjan kullanıyoruz. Ardından stor perdeyi duruluyoruz ve özel stor perde askılarına itinayla asıyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken perde asla kırışmamalı.

Stor perdelerin mekanizma zincirini de bu süreçte solüsyonlu suyun içerisinde bekletiyoruz. Makine ile yıkama işleminde bir gece boyunca özel ilaçlı suda stor perdeleri bekleterek yumuşamasını sağlıyoruz ve makinada hızlı bir şekilde yıkanıyor. Yine aynı şekilde makinada yıkanan stor perdeleri de özel askılarımıza itinayla asıyoruz.

Kurutma işleminin ardından paketleyerek adresinize teslim ediyoruz. İşlem bu kadar basit fakat stor perde yıkama ciddi manada profesyonellik istiyor. Kirlenen stor perdelerinizi bize güvenle emanet edebilirsiniz.

 

Stor Perde Yıkama Fiyatları

Stor perde yıkama fiyatlarımızı etkileyen birçok kriter mevcut. Perdenin kumaş türü, perdede bulunan lekelerin yoğunluğu ve perdenin metrekaresi stor perde yıkama fiyatlarımızı etkiliyor. Fiyatlarımız son derece makul olmakla beraber hizmetimiz de bir o kadar kalitelidir. Bu nedenle firmamızdan stor perde yıkama hizmeti almak isterseniz firmamızı arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Talep Formu