Sarıyer Koltuk Yıkama

SARIYER KOLTUK YIKAMA

Sarıyer Koltuk Yıkama olarak İstanbul ilinde başta Sarıyer olmak üzere pek çok semte hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz esnasında müşterilerimize temizlik garantisi sunmaktayız. Geçmişten günümüze uzun yıllardır süregelen faaliyetimizle Sarıyer halkını kaliteli hizmet ile buluşturmaktayız.
Koltuk yıkamak için harcadığımız süre genellikle insanlar tarafından merak edilmektedir. Bu süre yıkacak olan koltuğun modeline göre değişmektedir. Minderli koltuklar yıkama süresi üzerinde etkili olmaktadır. Yıkama şeklinin nasıl olacağı koltuklarınızın hassasiyetine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu sayede her model koltuğunuzu rahatlıkla yıkıyor ve herhangi bir zarar görmesini önlüyoruz. Her türlü yıkamanın neticesi de tertemiz koltuklar olmaktadır. Yıkama sonrasında koltuklar satın alındıkları ilk hallerine geri dönmektedir.

Sarıyer Koltuk Yıkama Hakkında

Sarıyer Koltuk Yıkama olarak sunduğumuz hizmetin neticesinde koltuk kumaşlarınızda herhangi bir solma, yıpranma gibi bir durum söz konusu değildir. Genel olarak koltuklar sekiz dokuz ayda bir kere yıkanmaktadır. Bu süre kirlenme ve kullanım sıklığına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz her anda firmamıza ulaşmanız ve talebinizi bize bildirmeniz yeterli olmaktadır. Bu sayede en kısa süre içerisinde gelip koltuklarınızı yerinde yıkıyoruz.
Koltuklar yıkandıktan sonra ne kadar sürede kuruyacağı ise merak konusu olmaktadır. Eğer akşam yıkanıyorsa sabaha kadar bekletilmesi yeterlidir. Bu durum odanın sıcaklığına bağlı olarak değişebilir. Yaz mevsiminde hava sıcaklığından dolayı koltuklar daha kısa süre içerisinde kurumaktadır.

Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Koltuk yıkama esnasında kullandığımız ürünlerin hiçbiri sağlık açısından zararlı değildir. Genel olarak tercih ettiğimiz ürünler anti bakteriyel ve bitkisel içeriklidir. Bu sayede kimyasal içerikli temizleyicilere karşı hassasiyeti bulunan kişiler için herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Koltuklarınızı yıkatmak için ortalama bir gün önceden arayıp firmamızdan randevu almanız yeterli olmaktadır. Sizlere uygun olan bir saatte uzman personellerimiz gelerek mümkün olan en kısa süre içerisinde koltuklarınızı yıkayıp sizlere teslim ederler.
Çalışan kadınlar için hafta sonları da hizmet vermekteyiz. Bu sayede haftanın her günü bizleri arayarak koltuk yıkama için randevu alabilirsiniz. Genellikle bayramlar gibi özel dönemler hariç olmak üzere dilediğiniz her gün gelip koltuklarınızı temizliyoruz.

Sarıyer Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk takımının modeli, koltuk sayısı, kumaş türü ve çeşitli unsurlar koltuk yıkama fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Sarıyer Koltuk Yıkama olarak en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sizlere sunmayı temel ilke edinmekteyiz. Bundan dolayı koltuklarınızı minimum maliyetle bizlere yıkatabilirsiniz. Karşılığında bizden alacağınız hizmet ise maksimum seviyede olmaktadır.
Sarıyer Koltuk Yıkama olarak müşterilerimizi memnun etmeyi her zaman ön planda tutmaktayız. Bundan dolayı kaliteli hizmetle sizleri buluşturuyor ve koltuklarınızı hayalini kurduğunuz tertemiz haline getiriyoruz. Bunun için irtibat bilgilerimiz aracılığıyla bizlere aramanız yeterlidir. Bu sayede hem net bir fiyat alınmakta hem de yıkamanın yapılacağı tarih belirlenmektedir.

Koltuk Yıkama Talep Formu