Sandalye Yıkama

Sandalye Yıkama

Sandalye yıkama, son zamanlarda çok talep gördüğümüz bir hizmet çeşididir. İşyerlerinde, evlerde ve kafelerde daha fazla talep görülüyor. Sürekli oturduğumuz sandalyeler bir zaman sonra kirleniyor ve profesyonel temizlik yapılmadığı sürece zamanla kiri içine hapsediyor. Bizler de profesyonel olarak sandalyelerinizi yıkayarak sizlere hijyenik bir ortam sağlıyoruz.

Sandalyeler oldukça nazik olan evimizin bir köşesinde klasik bir durumda duran bitkisel olup hiçbir kimyasal etki içermeyen yapısına zarar vermeyen Sandalye Yıkama firmamız tarafından anında yok edilmektedir. İlk günkü zarifliği yaşamak istemisiniz koltuk yâda sandalyelerinizi oldukça makine gücü yükse ve güzel hoş koku veren temizlik destekli mikro fiber bezler sayesinde sağlıyoruz.

 

Bazen oldukça şeffaf bazen de oldukça güçlü lifler kullanarak kendimiz saten kumaşa sahip olan sandalyeleri özele temizliyoruz. Son sistem şarj aletleriyle çalışan üfleme gücü yüksek buhar veren makinelerimiz alt tabakaya yapışan kirin içine doğru nüfus ederek ilk günkü tazeliğe erişmektedir. Sandalye kollarında bulunan cila yapısını asla bozmadan rengine zarar vermeden özellikle hanımların çok dikkat ettiği konuları baza alarak döşeme ve yıkama hizmeti yapılmaktadır. Hijyen bakımından zengin sabun maddeleri kullanılmaktadır.

 

Sandalye yıkama hizmeti profesyonel vakumlu makinalar ile yapılıyor. Köpükle yıkadığımız sandalyeleri vakum makinası ile temizleyerek kirleri sandalyeden vakum makinasına hapsediyoruz. Sandalye temizliğinde kullandığımız ilaçların her biri organiktir ve kimyasal madde içermez. Böylece daha hijyenik olarak sağlığa zarar vermeyerek sandalyelerinizi tertemiz yapıyoruz.

İstanbul Sandalye Yıkama Hizmetleri

Yazlık mekânlarda yazlıklarınızda eğer ki balkonlarda oluşan naylon sandalyeler dahi çok kirlendi diyorsanız en akıl almaz olan kiri ve pası anında yok eden kül lekeler yâda dökülen çay lekelerinden arındıran Sandalye Yıkama hizmetleri adet sayısı fazla olan gruba avantaj sağlayan fiyatlar sunuyor.

Ortamın kokusunu değiştirmek güler yüzünüze sahip olmak ve değerli temizlik anlayışını sizlere yaşatmak bizim işimizdir. Özellikle açık renk kadife sandalyelerde berjer sistemli döşenen içlerinde ve kol tutma yerlerinde derinlemesine nüfus eden kirleri anında yok ediyoruz.

 

 

 

Köpüklü Yıkama Yöntemi

Sandalyelerinizi yıkarken önce köpük makinası ile köpük püskürtüyoruz. Ardından su dökerek fırçalıyoruz. Son adım olarak da vakum makinası ile sandalyelerinizde bulunan lekeleri temizliyoruz. Böylece sandalyeler tüm lekelerinden ve bakterilerinden arınmış oluyor. Kurumaları için kapalı ortamda bir süre beklemeniz gerekiyor. Akşam saatlerinde sandalye yıkama hizmeti alırsanız sabaha kadar kupkuru olurlar.

 

Sandalye Yıkama Fiyatları

Sandalye yıkama talebi her geçen gün artış gösteriyor. Bizler de profesyonel olarak sandalye yıkama hizmeti veriyoruz. Ücretlerimiz ise sandalyenin modeline göre, sayısına göre ve kullandığımız ilaçlara göre farklılık gösteriyor. Bizden sandalye yıkama hizmeti almak istiyorsanız firmamızı ziyaret ederek hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızdan sandalye yıkama hizmeti almak istiyorsanız telefon numaramızı arayabilir ya da e-mail adresimize talep maili atabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Talep Formu