Maltepe Koltuk Yıkama

MALTEPE KOLTUK YIKAMA

Maltepe koltuk yıkama firması olarak uzun yıllardır koltuk yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz dolayısıyla da birçok tecrübemiz bulunmaktadır. Firma olarak daima en iyisi olma amacı ile size en iyi ve en uzman hizmeti sunmaktayız. Firmamız İstanbul ve çevresinde hizmet vermekte olup sizin için en iyisini istemekteyiz. Günümüzde en çok tercih edilen firmalardan olarak kısa sürede çok iyi başarılara yer verdik. Koltuk Yıkama işlemi günümüzde çok basit görülse de sanıldığı kadar basit değildir. Bu yüzden evde yaptığınız temizlikler derinlemesine olmadığı için sağlığınızı tehdit etmektedir. Bu yüzden sağlığınız için en uygun ürünleri kullanarak sağlığınızı önemsiyoruz. Özellikle koltuklara çok fazla koku siniyor üstelik elde hiçte kolay temizlenmiyor sizi de o kokulara mahrum ediyorlardı ve bu kokular kolay kolay elde yıkamayla çıkmıyorlar bu yüzden mutlaka profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir. Eğer evde hayvan besliyorsanız da mutlaka profesyonel hizmet almanız gerekmektedir.
Çünkü hayvan idrarları ve hayvan tüyleri mikrop barındırmaktadır. Bu da sizin sağlığınızı tehdit etmekte olup büyük bir sağlık sorununa yol açabilmektedir. Bu yüzden dezenfekte edilmesi gerekmektedir bu yüzden mutlaka uzman bir yardım almanız gerekmektedir. Maltepe koltuk yıkama firması olarak size uzman bir hizmet vererek en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Koltuk Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Maltepe koltuk yıkama firması olarak işlemlerinde ilk iş toz alma aşamasıdır. Bütün tozlar alındıktan sonra sonra diğer işleme geçilir. Bu aşama püskürtme aşamasıdır sıcak su ve temizleyiciler makineler yardımı ile karıştırılarak koltuk yüzeylerine püskürtülmektedir. Bu aşamayı geçtikten sonra ise vakumlama yani köpükleme işlemine geçilir. Bu aşamada amaç koltuğun iç yüzeyinde bulunan pislikleri gün yüzüne çıkartılarak arındırılmasıdır bu aşamada yapıldıktan sonra bütün aşamalar tamamlanmış olur.
En son aşama ise kurutma işlemidir burada koltuklar 7 ya da 15 gün boyunca kurutulur ve bulundukları oda 2 şer saat arayla havalandırılır. Bu aşamada bittikten sonra ilk gün ki hallerine dönen koltuklar servisimiz aracılığı ile tekrar evlerinize getirilir.

Koltuk Yıkama İşlemlerini Evde Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Koltuk yıkama işlemleri evde yapılacaksa bunun 3 tane püf noktası vardır bunlardan en önemlisi kullanılan ürünlerdir maalesef ki bilinçsiz kullanımlar yüzünden koltukların renkleri ve yapıları bozulmakta olup sizi maddi kayıplara sürüklemektedir.
Bu kimyasal ürünler alınmadan mutlaka iyi araştırılmalı ve koltuk yıkamaları için özel olarak üretilmiş temizleyiciler tercih edilmelidir. Bir diğeri ise ıslaklık mevzudur bu konuyu açacak olursak şöyledir ki eğer koltuğu silerken fazla ıslak bir bez tercih ederseniz bu sizin koltuğunuzun içine sızarak süngerimsi koltuk yapınıza zarar vererek koltuğunuza zararlar verecektir. Bu yüzden evde koltuk temizliği yaparken mutlaka bezi sıkarak kullanın böylece zararı en aza indirmiş olursunuz. Maltepe koltuk yıkama firması olarak size tavsiyemiz yılda en azından 1 ya da 2 kez koltuklarınızı profesyonel hizmet almanızdır.

Koltuk Yıkama Talep Formu