Koltuk Yıkama

koltuk yıkama

Koltuklar gün içinde sürekli kullandığımız eşyalardan biridir. Fakat ne kadar hijyenik olduklarını hiç düşündünüz mü? Koltuklara biriken lekeler yıkanmadıkları sürede zamanla koltuğun içine işler ve o zaman temizlik işlemi çok zor bir hal alır. Sizler her ne kadar koltukları siliyor olsanız bile bu yaptığınız sadece yüzeydeki lekeleri görünmez hale getirmektir.

Koltuklarınızın ciddi manada temizleniyor olabilmesi için uzman bir ekip tarafından yıkanması gerekiyor. Firmamızda koltuklarınızı sadece yüzeysel değil kalıcı olarak temizleyebilmek adına yerinde koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Böylece evinizde kısa süre içinde koltuklarınız pırıl pırıl oluyor.

Koltuk yıkama işlemlerini kendi yöntemleriniz ile yaptığınız zaman ister istemez kesin sonuçlar alamayabilirsiniz. Bu neden ile kaliteli hizmetler veren güvenilir bir firmayla çalışmak çok doğru bir hareket olacaktır. İstanbul koltuk yıkama firmamız kesinlikle en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde ayağınıza kadar getirmektedir. Koltuk yıkama işlemleri sanıldığı kadar kolay değildir ve çok zaman isteyen bir iştir. Kaliteli hizmetler almak istiyorsanız eğer mutlaka firmamız ile tanışmanız gerekir. Sektöründe bulunan bütün koltuk yıkama firmaları arasında firmamız kesinlikle en güvenilir olmayı verdiği hizmetler ile ispatlamıştır. Firmamız başta Arnavutköy semti olmak üzere daha pek çok semtte hizmetlerini vermektedir. Bunun yanı sıra Bağcılar, Avcılar, Başakşehir, Bahçelievler ve Bakırköy’de de en güvenli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir.

Koltuk Yıkamada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Firmamız uzun yıllardır koltuk yıkama hizmeti veriyor. Koltuk yıkama hizmeti verirken dikkat ettiğimiz en önemli husus kullandığımız ilaçlardır. Koltuk yıkama işleminde kullandığımız ilaçların her biri doğaldır. Doğal deterjan ve şampuanlar ile koltuk yıkama işlemini yapıyoruz ve bu ilaçlar koltukları hem tertemiz yapıyor hem de sağlığa hiçbir zarar vermiyor.

Kullandığımız ilaçlar hiçbir şekilde kimyasal madde içermediği için yıkanma sonrası koltuğunuzda tek bir iz bile kalmıyor. Deterjanın yanı sıra koltuğun nasıl yıkandığı da önemlidir. Bizler koltuğun türüne göre deterjan ve makine seçimi yapıyoruz. Firmamızda çalışan elemanların her biri tecrübeli olduğu için koltuk seçimini tek bakışta ayırt edebiliyoruz.

Neden Koltuklarınızı Yıkatmalısınız?

Koltuk yıkama işlemi çok yaygın olmadığı için birçok kişinin kuşkuları var fakat koltuk yıkama işlemi kullanıcılara büyük fayda sağlıyor. En başta kullandığınız koltuklar tertemiz oluyor ve böylece son derece hijyenik bir evde oturmuş oluyorsunuz. Saatlerce silmek için uğraştığınız koltuklar temiz olmadığı gibi boş yere kendinizi yormuş oluyorsunuz.

Ayrıca küçük çocuğunuz var ise istenmeyen kazalar kaçınılmaz olur ve koltuklarınız kirlenebilir. Bir de evcil hayvanları olan kişilerin de koltukları çok fazla kirlenmektedir. hayvanların tüyleri ister istemez çok fazla bir şekilde dökülür ve koltukların en derin kısımlarına yapışır. Süpürmek ya da silmek gibi yöntemleri ile çıkması imkansız olan bu tozların veya tüylerin zaman içinde bakterilerin oluşmasına neden olmaktadır. Bu bakteriler derinlemesine temizlik yapılmadığı zaman gün geçtikçe çoğalmaktadır. Bakteriler çeşitli hastalıklara ve sağlıklı olmayan yaşam alanlarının meydana gelmesine sebep olmaktadır. Özellikle çocuklar ve alerjisi olan kişiler bu durum sonrası hasta olmaması imkansızdır. İstanbul koltuk yıkama firması olarak bu durum karşısında son derece en kaliteli ürünler ile en güvenli hizmetleri sizlere sunmaktayız. Bu konuda sizlere garanti vermekteyiz. Hem sağlıklı hijyenik ortamlar için hem de kolay hasta olmamak ve korunmak için koltuk yıkama çok önemlidir.

Bizler sizin yerinize profesyonel olarak koltuklarınızı temizliyoruz. Üstelik yaptığımız temizleme işlemi sağlığa son derece faydalı. Özellikle astım, akciğer yetmezliği gibi alerjik hastalıklara sahip insanlar için koltuk temizliği çok önemlidir ve bizler de bu temizliği doğal ilaçlar ile yapıyoruz.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuklar çok kullanılan eşyalar arasında yer aldığı için çok çabuk kirlenir. hele bir de vede küçük çocuklarınız ya da evcil hayvanınız varsa bu olay daha fazla olmaktadır. Koltuklarınızın temizliği sırasında kesinlikle uzman kişilerden yardım almanız gerekir. Firmamızın Büyükçekmece, Küçükçekmece, Eyüp, Güngören ve Esenyurt semtlerinde de şubeleri bulunmaktadır. Böylece İstanbul’un her yerinden bizlere çok kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün olacaktır. İstanbul koltuk yıkama firmamıza talebinizi iletmeniz üzerine en kısa süre içinde tecrübeli ekibimiz adresinize gelir. Koltuklarınızı hem zamandan tasarruf etmek hem de masraf çıkmaması adına yerinde temizliği yapılmaktadır. Yerinde koltuk yıkama hizmetleri için kesinlikle en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Koltuk temizliği yapılırken çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü koltukları yıkarken yanlış bir uygulama sonrası geri dönüşü olamayan sonuçlar elde edebilirsiniz.

Koltuk yıkama işlemi için çeşitli yöntemler mevcuttur. Firmamız bu yöntemler arasında en çok sıcak su yöntemini kullanıyor. Fakat firmamızda çalışan elemanlar koltuk yıkama işlemine başlamadan önce koltuğu tespit ediyor. Sıcak suya dayanıklı kumaştan üretilmediyse koltuğu yıkarken farklı yöntemler uyguluyoruz.

Koltuklarınızı yıkarken öncelikle minderlerini çıkararak suya basıyoruz. Koltuğun yaslanma yerini de su püskürtme işlemiyle yıkayıp lekelerin yumuşamasını sağlıyoruz. Ardından koltuğun tüm yüzeyini ıslatıyoruz. Lekeler yumuşadıktan sonra vakum makinası ile lekeleri özenle çekiyoruz. Bu işlemi yaparken çok dikkatli davranıyoruz çünkü bazı koltuklar çok hassas oluyor.

Koltuklar vakumlandıktan sonra solüsyon ile anti-bakteriyel hale getirilir. Bu işlemin ardından koltuklar yeniden vakumlanır. Amaç, koltukta tek bir leke dahi bırakmamaktır. Islattığımız minderleri de arkalı önlü vakumluyoruz. Ardından koltuğu kurumaya bırakıyoruz. Koltukları kuruturken camları kapalı tutmanızı, ortam sıcaklığını yüksek seviyede tutmanızı tavsiye ediyoruz.

Koltuklar Ne Kadar Sürede Yıkanır?

Koltuklarınızı yıkatmak istediğiniz andan itibaren İstanbul koltuk yıkama firması olarak çok hızlı bir şekilde adresinize uzman ekibimiz gelmektedir. İlk işlem olarak koltuklarınızın özelliklerine göre yıkama işlemleri uygulanmaktadır. Bunun için her koltuğun yıkama süresi çok farklıdır. profesyonel eğitimli işinin ehli ustalarımız komple bir koltuk takımını yaklaşık olarak iki saatte yıkamaktadır. Ancak yıkama işlemleri yapılan koltuklarınızı kullanmadan önce 4 ya da 6 saat kadar havalandırmak çok doğru olacaktır. Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Silivri, Sarıyer, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Esenler, Şişli, Adalar, Zeytinburnu ve Beyoğlu semtlerinde her yere en kaliteli hizmetleri sunan İstanbul koltuk yıkama firmamız her zaman sizler için çalışmalarını devam ettirmektedir. Ayrıca mega kentin en gözde semtlerinden olan Çatalca ve Fatih’de de vermiş olduğu kaliteli hizmetler sayesinde firmamız her zaman adından söz ettirmektedir.

Koltuk Yıkama Ücretleri

Firmamız kaliteli ve hijyenik bir şekilde koltuk yıkama hizmeti veriyor. Verdiğimiz hizmetlerin bedeli de belli kriterlere göre farklılık gösteriyor. Koltuk sayısı, koltuğun türü, kirlilik oranı gibi etkenler koltuk yıkama hizmeti ücretini etkiliyor. Fakat vermiş olduğumuz fiyatlar bütçenizi aşmayacak şekilde oluyor.

Koltuklarınız kirlendiyse ya da genel temizlik yapmak istiyorsanız firmamızdan koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz. Bizler kaliteli ekipmanlar ve tecrübeli ekibimiz ile koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuk yıkama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Hizmetlerimizin sonucunu görmek için web sitemizden görsellerimizi inceleyebilirsiniz. Sizlere kaliteli koltuk yıkama hizmeti verebilmemiz için bizimle iletişime geçin.

Koltuk Yıkama Talep Formu