Kadıköy Koltuk Yıkama

kadıköy koltuk yıkama

Kadıköy koltuk yıkama firması olarak genel olarak İstanbul ve tüm çevresinde en iyi bir şekilde hizmet vermekteyiz. Firma olarak asıl hedefimiz % 100 müşteri memnuniyeti sağlayarak en iyi şekilde hizmet vermektir. İşte sırf bu yüzden yıllardır bu işin içinde olmuş tecrübe sahibi bir ekiple size en iyi hizmeti sunuyoruz. Tek bir siparişiniz ile evinize ya da ofisinize gelerek koltuklarınızı, sandalyelerinizi alıyoruz tüm yıkama işlemleriniz bittikten sonra ise tekrar aynı şekilde yerlerine kadar getiriyoruz üstelik firmamıza emanet ettiğiniz eşyalarınız her hangi bir tersliğe karşı garanti alınarak asla sizi mağdur etmiyoruz.

Genel olarak evlerde en büyük işler bu tür koltuk yıkama, halı yıkama vb. gibi işlemlerdir ve tabi ki şüphesiz en çok zorlanılan işlerde bunlardır işte tam o nokta da biz devreye girerek sizi büyük bir dertten kurtarıyoruz üstelik bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlarla bunu gerçekleştiriyoruz. Koltuk üzerine sinen kokular çoğu kadının en büyük derdi haline gelmiş durumdadır ve bu kokular maalesef elde yıkama ile kolayca çıkmaz hele ki bunlar; ter, is, sigara kokusu ya da hayvan dışkısı ise işiniz baya zor olacaktır.
Özellikle eğer hayvan dışkısı ise kokudan çok bu durum sizin sağlığınızı tehdit edecektir. Çünkü hayvan dışkısında bulunan bakteriler sizi kolaylıkla hasta edebilir bu yüzden mutlaka tam anlamı ile bir koltuk yıkama işlemi gerçekleştirilmelidir tabi ki buda profesyonel bir hizmet aracılığı ile olabilir. Biz size Kadıköy koltuk yıkama firması olarak bu güvenceyi veriyoruz üstelik sağlığınızı asla tehdit etmeyecek ürünle tercih ediyoruz.

Firmamızda Uygulanılan Koltuk Yıkama İşlemleri Nelerdir?

Kadıköy koltuk yıkama firması olarak ilk aşamamız toz alma işlemidir, bu işlem sırasında kotlularınızın ya da sandalyelerinizin tozu alınır ve diğer işleme hazır hale getirilir. Diğer bir işlem ise Püskürtme adı verilen aşamadır burada sıcak su ve temizleyiciler makine yardımı ile karıştırılarak koltuğa uygulanılır burada amaç kirleri yumuşatmaktır. Bir sonrakinde ise vakumlama yani köpürtme işlemi başlar burada koltuğun iç kısmında bulunan pislikler yumuşatılarak gün yüzüne çıkartılır böylece tam anlamlı bir temizlik işlemi gerçekleştirilir. Bu aşamadan sonra ise 7 ile 15 gün süren bir kurutma işlemi gerçekleştirilir genel olarak iki saat aralıklarla koltuklarınızın bulunduğu oda havalandırılır. Eğer koltuklarınızda farklı lekeler mevcut ise o zaman işlemler ona göre ayarlanır işlemler değişir.

Evde Yıkarken Yapılmaması Gereken Şeyler

Öncelikle mutlaka evlerde kullanılan koltuk yıkama makinelerinin nasıl kullanıldığını bilmeniz gerekmektedir çünkü yanlış kullanımında koltuklar zarar görmektedir.
Diğer bir husus ise temizleyici konusudur bu konuyu açacak olursak şöyle ki, yanlış kullanılan temizleyici ürünleri koltuklarda çok büyük zararlar yaratmaktadır bunlardan birisi ise Çamaşır sularıdır, bu ürünler hem koltuk rengini hem de koltuk yüzeyini bozarak koltuk ömrünü azaltmaktadır bu yüzden yıkamalara önerilen ürünler tercih edilmelidir.
Kadıköy koltuk yıkama firması olarak mutlaka size tavsiyemiz profesyonel bir hizmeti tercih etmenizdir aksi takdir de koltuklarınız tam anlamı ile temizlenemeyecektir.

Koltuk Yıkama Talep Formu