İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama

Koltuklar, yaşam alanımızı dolduran eşyalardan bir tanesidir. Günün büyük çoğunluğunu koltukların üzerinde oturarak geçiriyoruz fakat bu süre zarfında koltukların hijyenini hiç düşünmüyoruz. Belki gün içinde koltuklarınızı süpürüp siliyor olabilirsiniz fakat hijyenik bir koltuk yıkama işlemi için bu yeterli değil.

Evde yapılan koltuk yıkama işlemi yalnızca koltuğun yüzeyinin temiz görünmesini sağlar fakat tam aksine kirlerin geriye itilmesine neden olur. Zamanla lekeler koltuğun içine işler ve bu da bakteri üretimine neden açar. Bu nedenle koltuklarınızın belli zaman aralıklarında profesyonel olarak yıkanması gerekiyor.

 

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

İstanbul koltuk yıkama firması olarak koltuk yıkama hizmeti verirken arzunuza göre yerinde yıkama hizmeti veriyoruz ya da koltuklarınızı firmamıza götürerek profesyonel olarak yıkayıp geri getiriyoruz. Genelde müşterilerimiz yerinde koltuk yıkama hizmetini tercih ediyor. Koltuklarınızı yıkarken profesyonel ekipmanlarımızı kullanıyoruz ve tecrübeli elemanlarımız kısa süre içinde koltuklarınızı tertemiz yapıyor.

Evinize koltuk yıkama işlemi için geldiğimizde öncelikle varsa minderleri solüsyonlu suyun içinde bekletiyoruz. Ardından koltuklarınızın arka ve ön yüzeyini köpüklü fısfıs ile köpüklüyoruz. Koltuk yıkama işleminde kullandığımız ilaçların her biri doğaldır ve hiçbir şekilde kimyasal madde içermez. Bu sayede evinizde solunum hastası biri varsa gönül rahatlığı ile koltuklarınızı yıkatabilirsiniz.

Koltuklarınız Hem Temiz Hemde Sağlıklı

Koltuklarınızın temizliğinde hangi deterjanı kullanmak da çok önemlidir. Kullanacağınız deterjan acaba koltuklarınızın kumaş veya derisine zararı var mı? Eğer bunu bilmiyorsak ve zarar görürse size koltuklarınızı alırken söylenen “garanti kapsamındadır” gibi sözleri unutun.

 

Koltuklarınızı istediğiniz gibi temiz ve hijyenik yapacak bir adresiniz var artık. Sizlerin her zaman yanında olan İstanbul Koltuk Yıkama ile hem zamandan tasarruf edin hem de ekonominizden.
Uzman kadroya ürünlerimizi teslim etmek de ayrı bir önem arz etmektedir. Bu noktada İstanbul koltuk yıkama ekibi olarak, her türlü bilgi ve donanım ile sizlere sorunsuz bir temizlik sunuyoruz. Koltuklarınız artık eskisinden daha yeni bir görünüm alacaktır.

 

 

Özel Koltuk Yıkama Yöntemleri

Köpükleme işlemi sonrasında koltuklarınızı özel koltuk yıkama fırçaları ile fırçalıyoruz. Fırçalarımız hiçbir şekilde koltuklarınıza zarar vermiyor ve tüm lekeleri anında çıkarıyor. Fırçalama işlemi bittikten sonra vakum makinası ile koltuklarınızda bulunan tüm leke ve bakterileri vakumluyoruz. Buradaki amaç koltukta tekbir leke bile bırakmamak.

Vakumlama işlemi bittikten sonra koltuklarınızdaki minderleri de fırçalayarak her ikisini de kurumaya bırakıyoruz. Hava iyiyse koltuklarınız birkaç saat içinde kuruyacaktır. Fakat koltuklarınızı kuruturken hiçbir şekilde cam açmayın ki koltuklarınız toz kapmasın. Ortam sıcaklığını da yüksek tutarsanız koltuklarınız kısa süre içinde kuruyacaktır.

İstanbulun Her Bölgesinde Koltuk Yıkama Servisimiz Sizlerle

Koltuklarınızı ister evinizde, isterseniz evinizden alarak işyerimizde eskisinden daha temiz olarak teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Biz, İstanbul Koltuk Yıkama olarak sizlerin sağlığına ve de koltuklarınıza önem veriyoruz. Peki ya siz!

 

Tüm Hizmetlerimiz Kalite Standartlarına Uygun

Firmamızda ürettiğimiz hasta yatakları kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş olup koltuk yıkama şampuanlarımızın her biri sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlardır. Ekipmanlarımızın sık sık bakımı yapılmakta ve her koltuk yıkama işlemi sonrasında tüm makinalarımız profesyonel bir şekilde temizliyoruz.

Tüm koltuk yıkama işlemlerimiz garantilidir. Eğer koltuğunuzda en ufak bir zedelenme ya da leke görürseniz firmamızı arayabilirsiniz. Bu durumda ücretsiz olarak elimizden geleni yapıyoruz.

 

İstanbul Koltuk Yıkama Ücretleri

İstanbul Koltuk Yıkama firması olarak temizlediğimiz tüm yataklar garanti kapsamı altındadır. Bizim için önemli olan müşterinin bize güvenmesi ve verdiğimiz alışverişlerde mutlu olmasını isteriz. Bu nedenle koltuk yıkama fiyatlarımızı da makul seviyede tutuyoruz. Sizin bütçenizi sarsmayacak şekilde olan koltuk yıkama fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamızı arayabilir, bizi ziyaret edebilir ya da e-posta ile bize ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

Koltuk Yıkama Talep Formu