Halıflex Yıkama

Halıflex Yıkama

Halıfilex yıkama işlemi tek başınıza yaptığınızda çok zor bir işlemdir. Günümüzde halıfilex kullanan kişi sayısı çok azdır fakat yinede kullanıcıları mevcut. Halıfilex yere yapışkan gibi olduğu için yerinden kaldırıp yıkamak mümkün değildir. Bizler de yerinde halıfilex yıkama hizmeti vererek sizlere daha hijyenik bir ortam sağlıyoruz.

Halıfilex yıkarken öncelikle halıfilexe köpük sıkarak fırçalıyoruz. Fırçalarımız halıfilexe zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Ardından son olarak vakum makinemiz ile halıfilex üzerinde bulunan lekeleri vakumluyoruz.

 

Halıflex Yıkama deyince yalnızca lekelerin giderilmesi anlaşılmamalıdır. Hem tozlardan, hem de halı diplerinde biriken kir ve kumlardan arındırılarak gerçek manada hijyenik bir temizliği siz değerli müşterilerimize taahhüt ediyoruz.

 

Halıflexi kullandığınız alan göre isterseniz bulunduğunuz yerden hiç kaldırmadan, isterseniz de fabrikamızda yıkıyor, kurutuyor ve size teslim ediyoruz. Büyük kullanım alanlarında, her tarafa parça parça halı sermek yerine halıfilex tercih ederiz. Özellikle merdiven kaplama, resmi daireler, makam odaları gibi pek çok alanda yaygın kullanım alanına sahip halıfilexleri yıkamaya kalkmanız, kendinizi boşuna yormaktan başka birşey değildir. Hem gereksiz emek, hem gereksiz yere su ve deterjan israfının önüne geçerek değerli vaktiniz size bırakıyoruz. Halılarınızda herhngi bir solma deforme, ya da lekelerinin giderilememesi gibi durumlar için ise zararınızı karşılayıp, halıları tekrar yıkamayı taahhüt ediyoruz.

 

Halıflex Yıkama işlerimizi fabrikalarımızda geniş ve temiz alanlarda bol su ve deterjan takviyeli hortum ve pompalarımızla gerçekleştiriyoruz. Çok makul fiyatlarda yaşam alanlarınızda temiz ve hijyenik zeminlerin tadını çıkaracaksınız. Özellikle romatizmal hastalıkları olanların, bel boyun fıtığı ve diğer rahatsızlıkların tetikleyicisi olan bu ağır işlerle bireysel uğraşma devrini tamamen kapatıyoruz. Ayrıca mevsim farketmiyor. Yaz kış ne zaman isterseniz halıfilexlerinizi yıkatabilir ve istediğiniz sürede teslim alabilirsiniz.

Halıfilex Yıkama Ücretleri

Halıfilex yıkama ücretlerimiz bazı kriterlere göre farklılık gösteriyor. Halıfilex metrekaresine göre, halıfilex üzerinde bulunan lekelere göre fiyat biçiyoruz. Firmamızdan güvenle ve sağlıklı bir şekilde halıfilex yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Talep Formu