Hakkımızda

Ev ya da iş yerlerinde en çok kullanılan eşyaların başında koltuklar yer almaktadır. Koltuklar çok fazla kullanıldığı için çok sık kirlenirler. Çevrede uçuşan tozlar koltukların yüzeylerinde toplanmakta ve zaman içinde daha çok içine işlemektedir. Derinlemesine koltuk temizliği yapılmazsa içerisinde bakterilerin oluşması kaçınılmaz bir hal alır. Koltuk yıkama işlemlerini kendi yöntemleriniz ile yaptığınız zaman ister istemez kesin sonuçlar alamayabilirsiniz. Bu neden ile kaliteli hizmetler veren güvenilir bir firmayla çalışmak çok doğru bir hareket olacaktır. İstanbul koltuk yıkama firmamız kesinlikle en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde ayağınıza kadar getirmektedir. Koltuk yıkama işlemleri sanıldığı kadar kolay değildir ve çok zaman isteyen bir iştir. Kaliteli hizmetler almak istiyorsanız eğer mutlaka firmamız ile tanışmanız gerekir. Sektöründe bulunan bütün koltuk yıkama firmaları arasında firmamız kesinlikle en güvenilir olmayı verdiği hizmetler ile ispatlamıştır. Firmamız başta Arnavutköy semti olmak üzere daha pek çok semtte hizmetlerini vermektedir. Bunun yanı sıra Bağcılar, Avcılar, Başakşehir, Bahçelievler ve Bakırköy’de de en güvenli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir.

KALİTE

Endüstriyel Temizlik

Yüksek vakumlu makinelerimiz ile koltuklarınız kuruya yakın teslim edilir. Aynı zamanda içerisindeki kirin köpükle birlikte hızlı bir şekilde çekilmesi daha kalıcı bir temizlik sağlar.

VİZYON

Temizlik Bizim İşimiz

Temizlik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek koltuk yıkamada ve halı yıkama sektöründeki güncel makine ve temizlik malzemelerini kullanmaktayız.

ZAMAN

Zamanında Hizmet

Kaliteli temizliği zamanında ve hızlı bir şekilde sizlere sağlamaktayız. Uzman kadromuz randevu zamanında evinizde olur ve pratik bir şekilde temizliği tamamlayarak size teslim eder.

MİSYON

%100 Müşteri Memnuniyeti

İşimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim kazancımız olacaktır. Tüm çalışanlarımız da bu misyon ile hareket etmektedir.