Çekyat Yıkama

Çekyat Yıkama

Çekyat yıkama hizmeti her geçen gün daha da talep gören hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Evinizde, işyerinizde ya da ofisinizde bulunan çekyatları yıkatmak istiyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Gün boyu üzerinde oturup yattığımız çekyatlar bir zaman sonra lekeleri içine hapsediyor ve bu durumda sizin yaptığınız temizlik yetersiz kalıyor.

Firmamız köpükleme işlemi ardından vakum makinaları ile çekyatlarınızı tertemiz yapıyor. Önce çekyatlarınızı köpüklüyoruz, ardından özel fırçalarımız ile her yerini fırçalıyoruz. Ardından hiçbir leke kalmayacak şekilde vakumluyoruz. Ayrıca inatçı lekeleri kalıcı olan çıkmada zorlanan inatçı ve oldukça zor anlamsız yıllardır kalan lekeleri %90 seviyesinde Çekyat Yıkama hizmetleri ile adeta yok ediyoruz. Memnuniyetiniz sağlıyoruz. Hemen bir telefon ile işi başlatmak ve temizliği sağlamak adına firma kodumuzdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız hiçbir kaliteyi esirgemeden hareket ederek profesyonel makineler sayesinde hizmet vermekteyiz.

 

Çekyat Yıkatma Firmamız İle Kalıcı Lekelere Son
Firmamızda özel leke yok edici lekeleri âdeta sindirin pratik hiçbir ilacın alamadığı deterjanlar sayesinde çekyatları ilk günkü gibi yapan teolojiyi size veriyoruz. Koltukların yâda çekyatların yaylarında kalan görünmeyen kirleri dahi minderlerin iç yüzeyine kadar sökerek işlem sağlıyoruz.

Rengini açan renge renk katan oldukça hijyen sizlerin hizmetindedir. Koltukların ilerinde bulunan süngerler bizler sayesinde oldukça havadar oluyor. Kısa sürede en güzel Çekyat Yıkama hizmetleri sizlerle olmaktadır.

Zamanla kirlenen vakumlu makineler sayesinde özel kimyasallarımız ile sizlerin rahatsız etmeyen kokular sayesinde renk açıcı güzel temizlik sağlıyoruz. Temiz su sayesinde yenileyerek modern seviyeye getirmek bizlerin işidir. En kalabalık apartmanlarda en aktif

Evlerinizdeki Koltuk Ve Çekyatları Pırıl Pırıl Yapıyoruz

Çekyatlar sararmadan Çekyat Yıkama kimyasal içermeyen bakımsız görünen sürekli aktif kullanımda olan sandalye koltuk yâda çekyat yâda baza çekyat sünger iç tasarım temizlikleri özenle yapılır. Evinizde kurutma işlemi yapılır. Çalışanlarımızda evinize geldiğinde titiz bir şekilde galoş yardımıyla gelirler. Fazla para vererek aldığınız koltukları ziyan etme derdine son veren sistemi sizlere sunuyoruz. Emme fonksiyonunu güçlü olan teknik makineler sayesinde pratik çözümler sizlerin hizmetindedir.

Çekyat Yıkama Fiyatları

Çekyat yıkama fiyatları belli kriterlere göre farklılık gösteriyor. Çekyatın modeli, leke yoğunluğu ve sayısı fiyatlarımızı etkileyen kriterler arasında yer alıyor. Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Talep Formu