Cafe Koltuk Yıkama

Cafe Koltuk Yıkama

Cafe koltuk yıkama hizmeti uzun zamandır vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer alıyor. Kafelerde binlerce insan koltuklara oturup kalkıyor ve zamanla koltuklar lekeleri içine hapsediyor. Kafe sahipleri ya da çalışanları bezle silerek ya da süpürerek koltukları temizlediğini sanıyor fakat bu işlem sadece yüzeydeki lekeleri kaldırmaya yarıyor.

Firmamız özel vakum makinaları ile kafelerde bulunan lekeleri temizliyor ve kullandığımız ilaçların her biri organik. Hiçbir kimyasal madde kullanmadığımız için de sağlığa hiç zararı dokunmuyor.

Kafe Koltukları Daha Önce Hiç Bu Kadar Temiz Olmamıştı
Pratik ve oldukça kullanımı kolayca yapılan fonksiyonları oldukça yüksek koltukları bembeyaz ve pırıl pırıl oldukça ışıltılı yapan hizmetler sizler için yapılmaktadır. Koltukları en son haliyle aynı evinizdeki konforu yaşatan sistemler dayalı döşeli bırakarak temizliği sağlıyoruz. Kafe koltuklarının modern temizliği sayesinde sizler aynı şekilde kaliteli hijyen ürünleriyle yapılan Kafe Koltuk Yıkama hizmetlerinden faydalanmış olacaksınız.

Yüksek katlı olan kafeler için oldukça teknik bilgisi kuvvetli olan pratik ve hızlı çözümlerle hizmet veren bir kadromuz var. Kafesinde hijyen isteyen yöneticiler için acil ekibimizi hizmetinize sunuyoruz. Güler yüzünüz bizler için oldukça önemli kafeden müşterilerin memnun ayrılması için mutlaka yenilik sağlamak gerekmektedir.

Oldukça nazikçe temizlenen evinizin salonunda keyif yapar gibi rahatlık alacağınız profesyonel süpürgeli ve halı yıkama gibi oldukça fonksiyonu buhar teknolojisine uygun naylon yâda kadife koltukları rengine uygun yapılan ayrıca rengini bozmadan işlevi yüksek olan Kafe Koltuk Yıkama rahatlığı sizlerin hizmetindedir.

İstanbul Kafe Koltuk Yıkama Hizmetimiz İle Memnuniyet
Koltuklar üzerinde oluşan kül lekeler yâda dökülen çay lekelerinden artık eser kalmayacak. Koltuklarda oluşan sigara gibi tütünü mamullerin oluşturduğu pis kokuyu anında yok ediyoruz. Koltuklar için özel teknolojili buhar veren makinelerimiz derinlemesine kirin içine doğru etkin çözümler sunmaktadır

Cafe Koltuk Yıkama Fiyatları

Kafe koltuk yıkama fiyatlarımız çok değişken. Kafenizde bulunan koltukların modeline göre, sayısına göre ve boyutuna göre koltuk yıkama hizmeti fiyatlarımız değişiyor. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla irtibata geçiniz.

Koltuk Yıkama Talep Formu