Beykoz Koltuk Yıkama

Beykoz Koltuk Yıkama

Yıllardır Beykoz koltuk yıkama firması olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Sizler için daima ve hep iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Tüm hizmetlerimizi yıllardır bu işin içinde olan ve birden çok deneyimi olan kişiler tarafından yapılmaktadır. Asla mağdur bırakmıyoruz, firmamıza gelen tüm eşyalarınızı herhangi bir tersliğe karşı mutlaka garanti altına almaktayız.
Günümüzde çok fazla rastladığımız bir konu olan koltuk yıkama konusu insanlar tarafından çok basit görülmektedir. Fakat aslında öyle değildir bu yüzden mutlaka uzman bir koltuk yıkama hizmeti almanız gerekmektedir. Evde yıkamalar da koltukların iç kısımlarındaki kirler alınamamakta hatta görülmemektedir fakat sağlığınızı tabi ki tehdit etmektedir işte sırf bu yüzden mutlaka uzman bir ekiple çalışarak koltuklarını ilk gün ki temiz haline getirmeniz gerekmektedir. Firma olarak geçmişten günümüze gelerek kısa bir sürede büyümeyi başardık fakat tabi ki bunda müşterilerimizin memnuniyetinin payı büyük çünkü siz olamadan bizim büyümemiz oldukça zor olacaktır.

Firmamızda Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Beykoz koltuk yıkama işlemlerinde ilk önce koltuktaki tozlara alınma işlemi uygulanılır ilk aşama bittikten sonra ise özel olarak kullanılan temizlik ürünleri ile su yıkama makinelerimize konulur daha sonrasında ise sıkça duyduğumuz püskürtme yöntemi ile koltuklara uygulanılır ve koltuk ıslatılır.
Kirleri yumuşatmak için vakumla denilen işlem yapılır burada amaç içindeki pislikleri köpük ile yumuşatarak koltuk üstüne çıkartılır bu işlemde kullanılan ürün sanayiye benzer vakum makinesi ile gerçekleştirilir. Daha sonrasında ise koltukların diğer bölümleri vakumlanılır eğer koltuğunuzda lekeler mevcut ise işlem tipi değişim göstermektedir. Özel olarak kullanılan temizlik ürünlerimiz ile koltuklarınızda bulunan kokularda yok edilir en çok rastladığımız kokular şunlardır: ter, sigara vb.

Kurutulma İşlemi Nedir?

Kurutulma işlemi koltuklar yıkandıktan sonra uygulanılan son işlemdir. Genel olarak en çok 15 saate kadar kurutulma işlemi yapılır. Bu işlemde genelde 2 saat aralıklarla koltukların bulunduğu oda havalandırılır. Beykoz koltuk yıkama firması olarak mutlaka öneriyoruz ki asla bilmediğiniz işlemlere tek başınıza kalkışmayınız çünkü bunun sonunda maddi kayıplarınız oldukça büyük olabilmektedir.
Unutmayınız ki evde yapılan koltuk yıkama işlemlerinde olan fırçalama konusu iyi bir şey değildir genele olarak koltuğunuzun yüzeyinin zarar görmesine neden olur. Bir diğer yıkama çeşidi de buharlı yıkamadır. Buharlı yıkama genel olarak iyi gibi görülse de koltuk yüzeyinizi temizlese bile koltuk süngerlerine zarar vererek koltuğunuzun ömrünü kısaltmaktadır.
Ayrıca genel olarak eğer koltuk yıkanırken profesyonel bir hizmet almayı düşünüyor iseniz mutlaka kış aylarında koltuklarınızı yıkamaya vermelisiniz çünkü yazın oluşan nem durumu tamamen yapılabilecek bir temizliği engellemektedir. Mutlaka yılda 1 ya da 2 defa koltuklarınız yıkamaya veriniz.
Beykoz koltuk yıkama firması olarak sizin için en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla size sunmaktayız.

Koltuk Yıkama Talep Formu