Araç Koltuk Temizleme

Araç Koltuk Temizleme

Araç temizliği denince sadece dış temizlik akla gelse de bu düşünce çok yanlış. Araç temizliğinde en önemli detay koltuk temizliğidir. Firmamızda kaliteli bir şekilde araç koltuk temizliği yapılıyor. Araçların koltukları temizlenirken en derin köşelerine kadar temizlenir ve yeni görünümü verilir. Araç koltuk temizleme işleminde kullandığımız ilaçların her biri anti-bakteriyel özelliğe sahiptir ve bu durumdan birçok müşteri olumlu etkilenir.

Araç koltuğu yıkarken tamamen son teknolojiye göre üretilmiş makinalardan kullanıyoruz ve koltuklarınızda tek bir iz bile bırakmıyoruz. Yaptığımız temizlik sayesinde arabanıza hijyenik bir ortam sağlıyoruz.

 

Araç Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Araç koltuğu temizliği yaparken sodaya benzeyen bir ilaç kullanıyoruz. Bu ilacı koltuklara döküyoruz ve içerdiği asitler sayesinde tüm lekeyi koltuğun yüzeyine itiyor. Ardından ortaya çıkan lekeleri özel vakum makinamız ile çekiyoruz. Vakumlama ardından koltuklarınızı sıcak su ile yıkayıp fırçalıyoruz. Sıcak su işlemini her koltuğa uygulayamıyoruz, bunun nedeni bazı koltuklar sıcak suya dayanıklı olmuyor.

Sıcak su uygulaması koltukların daha hijyenik olmasını sağlıyor. Tüm bakterileri yok eden sıcak su uygulaması sayesinde araç koltuklarınız tertemiz ve hijyenik oluyor. Özellikle ikinci el araç alan müşteriler firmamızı sıklıkla tercih ediyor. Böylece yeni aldıkları araca da tertemiz bir şekilde binen müşteriler hijyenik ve konforlu koltukların tadını çıkarıyor.

 

3 Saatte Tertemiz Koltuklar

Firmamızın yaptığı araç koltuk temizliği tahmini 2 saat falan sürüyor. Kuruma işlemini de dâhil ederseniz ortalama 4-5 saatte tertemiz araç koltuklarına sahip oluyorsunuz. Araç koltuğu temizliği yaparken asla aşırı su tüketmiyoruz. Araç koltukları aşırı su karşısında ters reaksiyon gösterebilir bu nedenle su seviyesini ayarlarken çok dikkatli davranıyoruz.

Bizler araç koltuğu temizliğinde kimyasal madde içeren deterjan kullanmadığımız için daha uzun süre temiz kalabiliyor. Diğer yöntemlerde kimyasal madde ile koltuklar yıkandığı için bu sayede koltuklar da çabuk kir toplamıyor ve daha hijyenik oluyor. Koltuğunuzda yıkama işlemi bittikten sonra ortam sıcaklığı yüksek olan bir alanda kurumaya bırakılması gerekir. 3-4 saat sonrasında artık araç koltuklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Araç Koltuk Yıkama Fiyatları

Araç koltuk yıkama işlemleri farklılık gösteriyor. Araç koltuğunun sayısına göre, modeline göre ve kullandığımız ilaçlara göre farklılık gösteriyor. Sizlere araç koltuğu hakkında detaylı bilgi verebilmemiz için firmamızı ziyaret etmelisiniz. Bizim için en önemli detay müşteri memnuniyetidir. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz.

Sizlere en iyi şekilde hizmet edebilmek için tüm ekipmanlarımıza gerekli bakımı yaptırıyoruz. Firmamızda da tecrübeli elemanlar çalıştırıyoruz. Araç koltuklarınızı yıkamak için kullandığımız ilaçlar sayesinde araçlarınız daha yeni gibi duruyor ve tüm bu hizmetleri çok makul fiyatlarda yapıyoruz. Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Bizi arayarak da fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Talep Formu